Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Atkins diyeti haberleri

Atkins Nutritionals, çok düşük karbonhidrat Atkins diyeti teşvik kilo kaybı organizasyonu, Robert Atkins’in ABD’de yaratmış olduğu kurum resmen iflası için dilekçe verdi. Şirket 1989 yılında Dr. Robert C Atkins tarafından kurulmuştu. İflasın nedeni Atkins türü düşük karbonhidratlı gıda ürünlerine takeplerin azalması olarak gözükmekte. Bir çok diyetisyenlerin ise şirket hakkında ki gözlemleri bu tür gıdaların insan sağlığına zarar verdiğini açıklaması olmuştu.

Atkins’in Uyguladığı Diyetler

Atkins diyeti birçok doktor ve diyetisyenler gözünde gıdalar yüksek yağlı olarak tüketilmesi olarak açıklanmıştı. Bir beslenme rejiminde doymuş yağ oranının yüksek kolesterol ile bağlı ve kardiyovasküler riski hastalıklara neden olmakta. Son zamanlarda uygulanan anketlerde karbonhidratlı kilo verme diyetleri, Atkins şirketinde gözle görülür oranda düşüş gözlendiğini açıklamıştı. Bu konular sadece yüzde 2,8 oranında düşük carb rejiminin ardından, Atkins Diyeti içerisinde kilo verme yöntemi idi.

 

Etiketler: , , 20 Eylül 2010 / Sağlık haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları