Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Atkins Diyeti

Atkins diyeti ipuçları, bilgi ve Dr. Atkins’in beslenme ve kilo verme programı kılavuzu.

Daha fazla halk Atkins diyeti olarak adlandırılan Atkins Beslenme Yaklaşımı, giderek daha popüler hale gelmektedir. Birçok düşük karbonhidrat diyetleri bugünün seçimi olsa da, Atkins Diyeti basın sayesinde sık sık dile getirilir.

Atkins Diyeti, yeni bir beslenme yaklaşımdan dile geliştirdiği Dr. Robert Atkins, bir buluş olduğunu söyler. Onun referans olarak gösterdiği Amerikan Tıp Birliği Dergisi oldu. Dr. Atkins hatırı sayılır bir başarı ile kendi üzerine yaptığı diyeti kullandı. Diyet kitap serisini yazmaya başlamadan önce bunu bildirdi. 1989 yılında, Dr. Atkins Ronkonkoma, New York’taki şirket Atkins Nutritionals ‘i kurdu. Ancak, şirketin ilk kurulduğunda pek fazla başarılı olduğu söylenemez ve o 2005 ortalarında iflas etti. Dr. Robert Atkins kendisi 2003 yılında ölümcül bir yalanma sonucu hayatını kaybetti.

Atkins diyeti şimdiye kadar diyet teorileri kabul prensiplerine aykırı tavır alarak. Yerine hastanın diyeti olarak tüm doymuş yağ oranını ortadan kaldırarak yerine, sözde trans yağların üzerinde duruluyor. Trans yağ, et ve süt ürünleri bulunabilir ve endüstriyel gıda işleme yan ürün olarak meydana gelir. Trans yağlar hiçbir besin değeri yoktur ve koroner arter hastalığı duymak önemli bir katkıda bulunmaktadırlar. Ayrıca, Atkins diyeti rafine karbonhidratlar ortadan kaldırmayı amaçlar. Özellikle, bu şeker, un ve yüksek fruktoz mısır şurubu içerir.

Atkins diyeti de en önemli gıda kategorileri biri her gün yemeniz gereken miktarları göstermektedir. Obezite ve diğer metabolik hastalıklarda ana sanıklar rafine karbonhidrat olduğunu savunuyor. Atkins diyetine göre diyet yağların ortadan kaldırılması üzerine aşırı odaklanarak daha doğrusu azaltarak daha obezite sorununa ekledi.

Atkins diyeti vücut yerine enerji glikoz vererek onun depolanan yağı yakmak için karbonhidrat tüketimini sınırlandırır. Bu, karaciğer yağ asitleri içine yağı dönüştürmek için başlayan bir süreç olarak adlandırılan ketozise neden olur. Vücut sonra enerji için bunu kullanır. Atkins diyeti de kan şekeri düzeylerini etkileyen karbonhidrat sınırlar. Genel, Atkins diyeti olumsuz bir şekilde kan şekeri seviyesini etkilemez bütün, işlenmemiş gıdaları içerir.

Atkins diyeti dört ayrı aşamadan oluşur. indüksiyon aşamasında, dieter ketozis durumunu elde etmek için günlük karbonhidratlar 20’den fazla net gram tüketir. Bazı dieter bu aşamaya kadar 3-4 kilogram ağırlık kaybı raporu verir. Devam eden kilo kaybı aşamasında, karbonhidrat alımını artırır ancak daha fazla kilo vermeyi teşvik edecek bir düzeyde. Dieter bu aşamada karbonhidrat kadar 5 net gram her hafta tüketebilir.

Bakım aşamasında, ‘Bakım için Kritik Karbonhidrat Düzeyi’ sözde ulaşılması kadar her hafta on net gram onun karbonhidrat alımını artırır. Son olarak, ömür boyu bakım aşamasında önceki üç aşamalarında elde beslenme alışkanlıkları üzerinde önem taşır. Atkins diyeti bir önceki aşamada geçici bir geri dönüşü sağlar.

Fx15 ise atkins diyeti içerisinde kullanılan sadece ve fayda sağlanılan ürün olarak tavsiye edilmiştir.

 

Etiketler: , , 09 Ocak 2011 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları