Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Basen Eritme

Türk kadınının tipik vücut tipi Armut’tur. Her ne kadar bu durumdan hepimiz rahatsız olsak da genetiğimiz gereği kalça ve basen bölgelerimizde bir yuvarlaklık ve dışa doğru çıkıntı mevcuttur. İşin kötü yani ne yesek sanki buralara yarar ve yediğimiz her şeyden sonra bu bölgelerimiz kilo alır. Bu insanın canını çok sıkan bir durum olsa da genetiksel bir faktör olduğu içinde çok fazla önüne geçilemez.
Hepimizin tek arzusu vardır 90-60-90 ölçülerinde herkesin gıpta ile baktığı bir bedene sahip olmaktır. Fakat bir türlü bu ölçüleri yakalayamayız. Genelde de belden aşağı bacağa kadar inen bölgemizde ki yağlanma hep kilo sorunu olarak karşımıza çıkmıştır.
Bugün kendinize bir iyilik yapın ve basen eritme programı oluşturun kendinize. Şimdi şunu düşünebilirsiniz, neden basenleri mi eritmek için diyet yapmak zorundayım? Çünkü unutmayın ki her şeyden önce yediğiniz her şey o bölgenize yaramakta ve oradan kilo almaktasınız. İlk olarak işe 1000 kalorilik bir diyet listesi alıp, uygulamaya koyarak başlayalım.
1000 Kalorilik Diyet Listesi
basen-eritmeSabah kalkar kalkmaz istisnasız olarak bir bardak ılık suya limon sıkın ve bir tatlı kaşığı balı karıştırarak içiniz.
Kahvaltı: Kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, 5-6 adet zeytin, 1 tane yaşlanmış yumurta, 2 dilim kepek ekmeği ve istediğiniz kadar yeşillik. ( Yağ, tuz katmadan )
Ara Öğün: 1 porsiyon elma.
Öğlen: 1 kase çorba, 1 porsiyon sebze yemeği, 2 dilim kepek ekmeği ve yeşillik salatası.
Ara öğün: 1 kase yoğurt ve birkaç tane kepekli bisküvi.
Akşam: 1 porsiyon haşlanmış et, bolca yeşil salata, 2 dilim ekmek.
Gece öğünü: 2 porsiyon meyve salatası.
Yukarı da vermiş olduğumuz diyeti harfi harfine uyguladıktan sonra;
* Her gün düzenli olarak günde en az 2 – 2.5 litre su içmeye devam etmelisiniz.
* Zayıflama çayları, özelliklede yeşil çay gün içinde en az 3 fincan içilmelidir. Ne kadar çok içerseniz o kadar çok fayda bulacaksınız.
* Basen bölgesinin yağlarını yakmanın en kolay yolu olan bisiklet binmeyi denemelisiniz. Her gün 2 – 3 km bisiklet binme şansınız varsa, mutlaka değerlendiriniz. Bu sizin kalça ve altında kalan tüm bölgelerinizin erimesine her şeyden çok katkı sağlayacaktır.
* Bisiklet binme imkanınız yoksa her gün düzenli olarak yarım saat tempolu yürüyüş yapın. Sonrasında da apartmanınıza geldiğinizde asansöre binmeyin. En az 5 kat merdiveni tırmanın, sonra tekrar aşağı inin ve yukarı çıkın. Bunu birkaç kere tekrarladığınız da direk o istenmeyen bölgenin yağları yanmaya başlayacaktır. Çok değil 10 gün sonra o bölgede ki incelmeye sizde şahit olacaksınız.
Bu programı düzenli olarak uygulamanız durumunda 90-60-90 bir bedene sizde rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Yeter ki programınızı bozmayın ve düzenli olarak tüm maddeleri uygulayınız.

 

Etiketler: , , 03 Aralık 2014 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları