Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Mevsimlerin dönüşümlerinin ve zamanın insan vücuduna yaptığı zararlı etkileri azaltmak ve vücuttan su atılımını hızlandırmak için hızlı sonuç veren bitkileri kullanmakta çok yararlar vardır. Bunun sonucunda da zaten zayıflama gerçekleşmektedir. Biberiye, kekik, yeşil çay, funda yaprağı, kiraz sapı, ısırgan yaprağı ve mate yaprağı gibi bazı bitkilerin içlerinde bulunan etkileri vücutta bir detoks işlevi görmektedir.

Bitkisel zayıflama yöntemlerinde ilk olarak biberiye örnek verilebilir. Biberiye yaprakları, dışarıdan besinlerle alınan yağın bağırsaklardan geçerken emilimini azaltmakta ve bu sebeple kilo almayı önlediği gibi karaciğer yağlanmasının da önüne geçmektedir. Ayrıca safra kesesinin salgısını artıracak özellikte olup yağlı besinlerin sindirimini kolaylaştırmaktadır. Biberiye bitkisinin yaprakların başka özelliklerinden biri de, idrar söktürücü özelliği sayesinde vücuttan ödemin atılmasına da yardımcı olmaktadır.
Kekikte üretilen kekik yağında safra kesesinin salgısını artırıcı etki vardır. Anlaşılacağı üzere kekik yağının da sindirimi kolaylaştırıcı etkisi vardır. Ayrıca solunum yolu rahatsızlıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Yeşil çayın da yapılan araştırmalar neticesinde bir çok kanser türünü önleyici ve olan kanser hücrelerinin de üreme hızlarını düşürücü etkisinin olduğu ortaya çıkmıştır. Ayrıca vücuttaki yağların yakışını hızlandırdığı gibi yaşlılıkla gelen bunamayı da yavaşlatıcı etkilerinin olduğu bilinmektedir. Funda yaprağı ve kiraz sapı da zayıflamaya yardımcıdır. Funda yapraklarının da idrar artırıcı etkisinin yanı sıra sindirimi kolaylaştırıcı özelliği var. Ayrıca ishal kesici olarak da kullanılabilir. Sindirim sistemini çalıştırır, anne sütünü arttırır. Kiraz sapında olan potasyum ile, vücuttan idrarla atılan potasyum dengesinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Kaynatılarak içilen kiraz sapının idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. Isırgan yaprağı ve mate yaprağı da bitkisel zayıflama yöntemleri arasındadır. Isırgan yaprakları potasyum oldukça zengindir. İyi bir idrar söktürücü olmasıyla beraber vücuttaki ödemin atılmasına destek olur. Mate yaprağının içinde olan kafein sayesinde fiziksel halsizliği giderici ve spor yapan kişiler için enerji verici içecek olarak kullanmalarını belirtmemiz gerekir.

 

Etiketler: , , 17 Ocak 2014 / Sağlık haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları