Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Bölgesel Yağlanma Etkileri

Karın ve bel bölgesinde biriken yağlar bir diğer adı ile bölgesel yağlanma vücudun diğer kısımlarında oluşan yağlardan daha tehlikelidir. Karın ve bel çevresinde biriken yağlar kalp, felç ve diyabet hastalıklarına neden olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle doğru beslenerek kontrolü kaybetmemek gerekir.

• Alkol tüketimi ve şekerli içecekler karın ve bel bölgesinde yağ oranını artırır. Alkol oldukça yüksek kalorili bir içecektir. Ayrıca alkol tüketimi kişide açlık hissine neden olmaktadır. Trans yağ asitleri kilo almada etkili olduğu gibi aynı zamanda bölgesel kiloya da yol açmaktadır. Hamur işleri, margarin ve kızartma yöntemi ile pişirilen yiyecekler yine bölgesel yağlanmaya neden olmaktadır. Bu tür gıdalar daha çok karın ve bel bölgesinde olumsuz etkiler bırakmaktadır.
• Kalori ve yağ bakımından oldukça zengin olan fast-foot tarzı beslenmek bölgesel kilo alımına neden olmaktadır. Bu tür beslenmeyi tercih eden kişilerde özellikle bel bölgesinde yağlanma görülmektedir.
Bölgesel yağlanmayı en aza indirmek için lifli gıdaların tüketilmesi gerekmektedir. İşlem görmüş gıdalardan uzak durulmalıdır. Çünkü işlem görmüş gıdalar kilo aldırmada oldukça etkilidir.
• Yeşil çay zayıflama ürünleri içinde kullanımı en çok tercih edilen bir üründür ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yeşil çay içeriğinden dolayı kalori yakışına yardımcı olur ve bölgesel kiloda oldukça olumlu etkilere sahiptir.
Bel bölgesinde biriken yağlar birçok hastalığında habercisi olabilir. Bölgesel yağlar özellikle kalp hastalıklarında olumsuz etki sağlamaktadır. Ayrıca şeker hastalığı, kolon kanseri ve demans gibi hastalıklara yol açarak ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasında önemli etkenler arasındadır.

Bölgesel yağlardan kurtulmanın en etkili yolu;
Öncelikli olarak vücuda alınan kaloriyi azaltmak için bol bol egzersiz yapılmalı ve doğru beslenilmelidir. Bu tutum bel bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak için en etkili yöntemdir. Kişinin vücut yapısına özel olarak hazırlanmış bir diyet listesi ile düzenli olarak uygulanan egzersiz hareketler bölgesel yağlanmayı kontrol altına alarak etkili zayıflama sağlamaktadır. Ayrıca doğru beslenme ve doğru diyet listesi sağlık açısından da son derece önemlidir. Fx15 yorumlarını takip ederek Fx 15 bitkisel zayıflama yöntemini deneyebilirsiniz.

 

Etiketler: , , 13 Mart 2013 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları