Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Doğal Zayıflama Çayı Tarifi

Doğal zayıflama çayı tariflerine bir örnek vermek gerekirse, kullanılan malzemeler, 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa ve 30 gram mısır püskülü bir litre su içerisine eklenerek 10 dakika kaynatılır ve soğuması beklenir. Karışım soğuduktan sonra süzülür. Karışımın içerisine bal ya da limon konulabilir. Karışım hazırlandıktan sonra aynı gün içerisinde bitirilmesi gerekmektedir. İstenildiği takdirde içerisine kiraz sapı da eklenebilir. Doğal zayıflama çayı tariflerine başka bir örnek isen Taylan Kümelinin zayıflama çayı tarifidir.

Bu tarife göre kullanılan malzemeler 5 su bardağı su, 4 tane orta boyda kabukları soyulmadan 8 dilime ayrılmış yeşil elma, 2 tane orta boyda kabukları soyulmadan 8 dilime ayrılmış limon, 2 parça kabuk halinde tarçın, 2 tane karanfil, 6 tane parça karabiber ve 3 tane poşet yeşil çaydır. Tarifin hazırlanışı da, malzemelerin hepsi karıştırılarak bir kap içerisinde bir kez kaynatılır. Kaynadıktan sonra karışımın soğuması beklenir. Sonra da gün içerisinde istenildiği kadar bu karışımdan içilebilir. Taylan Kümeli’nin başka bir zayıflama çayı tarifi de şu şekildedir: Kullanılan malzemeler, 5 su bardağı su, 1 çay kaşığı ölçüsünde toz halinde zencefil, 1 tane orta boyda ve 4 parçaya bölünmüş limon, 1 tane poşet halinde ısırgan otu çayı, 2 tane poşet yeşil çay, küçük bir tutam kiraz sapı, 1 tane poşet böğürtlen çayı, üç tane yemek kaşığı donmuş halde vişne ya da böğürtlen kullanılmaktadır. Bu malzemelerin hepsi bir tencereye konur ve bir kez kaynatılır. Soğuduktan sonra bir termosa aktarılır ve o gün içerisinde tüketilir. Yapılan çay ay ı gün içerisinde tüketilmelidir. Bunun gibi doğal bir şekilde zayıflamaya, kilo vermeye yardımcı olan birçok zayıflama çayına örnek verilebilir.

 

Etiketler: , , 31 Ekim 2014 / Diyet Programı, Zayıflama Çayları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları