Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Doğal Zayıflama Diyetleri

Fazla kilolarından şikâyetçi olanlar ya da metabolizmasının çok yavaş çalışmasından şikayetçi olan herkes için ortak çözüm noktası, uygun bir diyet listesi uygulamaktır. Doğal zayıflama diyetleri ile hem istenilen ideal kiloya ulaşılabilir hem de daha sağlıklı bir yaşama kavuşulabilir. Zinde, enerjik ve dinç kalabilmenin yolu elbette ki sağlıklı beslenmekten geçiyor. Yapılacak doğal zayıflama diyetleri de fazla kilolardan kurtulmayı sağlarken aynı zamanda sağlığı korumayı da göz önünde bulundurmalıdır.

Doğal bitkiler kullanılarak daha kalıcı bir şekilde kilo vermenin mümkün olduğunu savunan uzmanlar bununla ilgili bazı formüller de sunmaktadır. Örneğin lahana çorbası ile yapılan diyet ile sadece bir hafta gibi kısa bir sürede 8 kiloya kadar zayıflama görülebilmektedir. Bu tarz bir diyet yapılmak isteniyorsa zayıflama çok hızlı gerçekleşeceği için kişi çok fazla enerji harcanmasını sağlayacak işlerden uzak durmalıdır. Ayrıca bol bol su içmek ve vitamin desteği almak gerekmektedir. Lahanada vücudun tuz dengesini bozmadan vücutta fazla su birikiminin kolayca dışarı atılmasını sağlayan bir özellik bulunmaktadır. Bu şekilde toksinlerden de arınılır ve hem kalıcı hem de daha sağlıklı bir şekilde kilo verilmiş olunur. Lahana çorbası diyetinde haftanın her günü lahana çorbası içilip yanında bol bol sebze ve meyve yenmelidir, ekmek ve hamur işlerinden uzak durulmalıdır.

Bir diğer doğal bir şekilde zayıflamaya yardımcı olacak olan doğal besin ise tere tohumudur. Tere tohumu bir süre her gün aç iken kullanıldığı zaman metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Öğütülmüş bir tatlı kaşığı tere tohumu bal ile karıştırılarak yenilir ve dayanılabilecek sıcaklıkta da su içilir. Bu şekilde yapıldığı zaman vücut tarafından emilimi daha kolaylaşır ve etkisi daha fazla görülür. Fakat mide ile ilgili problemi olanlarda daha dikkatli kullanılmalıdır.

 

Etiketler: , , 06 Ekim 2013 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları