Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Etiket: diyet listesi

18 Nisan 2013 / Diyet Programı

Beslenme ve Diyet

Günümüzde her kilo problemi olan kişinin kendine özgü ve kulaktan duyma bilgiler ile yaptığı diyetler vardır. Bu diyetler oldukça sağlıksız bir beslenme şeklidir. Bu sağlıksız diyetleri uygulayan kişilerde ciddi sağlık sorunları hatta ölüm ile sonuçlanan problemler görülmektedir. Kilo vermesi sağlık açısından zorunlu olan kişiler kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmemelidirler.

Etiketler: , , ,

Devamı

 
13 Nisan 2013 / Diyet Programı

Diyet Yemekleri

Diyet kilo problemi yaşanlar için uygulanması gereken bir kuraldır. Diyet yemekleri her kesin yapabilmesi mümkün olan az kalorili yemekleridir. Yemeklerde kullanılan aşırı yağ ve tuz oranı kişilerin kilo almasına şişmesine neden olur. Diyet, Sadece kilo problemi yaşayanların değil pürüzsüz bir vücuda sahip olmak isteyenlerin, sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyenlerin uygulaması gereken bir düzendir. Kilo vermek isteyenler yağ yakarken fit bir görünüme de sahip olmak istiyorlarsa;

Etiketler: , , , , , ,

Devamı

 
22 Eylül 2010 / Diyet Programı

Düşük Carb Gıda Listesi

Bu önemlidir, gıda, beyaz düşük carb diyet izin verilmez un ve şeker içeren gıdalar ile kilo vermeniz zordur. Meyvelerde ise çoğuna izin verilmemektedir. Karbonhidratların günlük izin gram sayısı kişiden kişiye göre değişir. Yaklaşık 20 gram veya daha az karbonhidrat gerekebilir. Diğerleri başarıyla Günde 50 veya 60 gram kilo verebilir.

Etiketler: , ,

Devamı

 
 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları