Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Göbek Eritme Diyeti

Göbek bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak için öncelikle alışkanlıklara bir dikkat etmek gerekmektedir. Göbek eritme diyetine başlamadan önce neler yenilip içildiği, yapılan hareketler, sporlar gözden geçirilerek bir kâğıda not edilir. Olabildiğince detaylı bir şekilde yazılmalıdır. Fazla yemek yemeye sebep olan şey her ne ise bu mutlaka tespit edilmelidir. Mesela aşırı stres, fazla üzüntü gibi durumlarda da insan bazen kendini yemek yemeğe verebiliyor. Bütün bu detaylar neden kilo alındığını ve bu fazla kiloların neden verilemediğini gayet basit bir şekilde açıklamaktadır.

Hatta notlara kiloyu, kalça ve bel, basen ölçüsü de yazılmalıdır. Yemek yeme konusundaki yaşam tarzı üzerinde ufak değişiklikler yapıldığı zaman düz bir karına ulaşmak mümkün olabilmektedir. Bunun için göbek eritme diyeti kullanılabilmektedir. Bu diyete göre günde üç öğün yemek yenmelidir. Kahvaltı mutlaka sağlam bir şekilde yapılmalı ve bir öğün içerisinde mutlaka protein açısından zengin gıdalar tüketilmelidir. Öğünler daha çok tavuk, esmer pirinç, taze sebze, hafif çorbalar ya da bol yeşillikli salataları bulundurmalıdır. Bir günün içerisinde 5 porsiyon kadar mevsim meyvesi mutlaka tüketilmelidir. Göbek eritme diyetinde yemek yemek için acıkma beklenmemelidir. Çünkü acıkmak, çok daha fazla yeme ile sonuçlanabilir. Kahvaltılardan sonra ya da akşam yemeğinden sonra hafif atıştırmalıklar tercih edilebilir. Her gün kahvaltıdan önce bir bardak sıcak suyun içine limon sıkarak içilmelidir. Bir gün içinde 2-3 litre su içilmelidir. Bitki çayları da bu konuda oldukça fayda sağlamaktadır. Kepekli ekmekler daha az şeker bulundurduğu için normal beyaz ekmeklere göre daha çok tercih edilmelidir. İç malzemeleri bol bir sandviç yemek yerine bir kâse çorba ya da bol yeşillikli salata tercih edilmelidir. Ayrıca yemeklere fazla tuz atmak vücutta şişkinliklere neden olmaktadır. Bu yüzden yemeklere fazla tuz koyulmamalıdır.

 

Etiketler: , , 10 Ekim 2013 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları