Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Hızlı kilo verme
Zayıflama düşüncesi insanı bazen çıkmaz yollara sokar. Her haftanın başında başlayıp, haftanın sonu gelmeden son bulan diyetler insan ömründe çöküş ve depresyonlara yol açar. İnsanların sağlıklı bir hayat sürebilmesi, fazla kilolarından kurtulmaktan geçer. Fakat bu kilolardan kurtulma yolunda depresyona girilmesi veya bedenin zarar görmesi, hırpalanması kesinlikle doğru davranış şekilleri olmayacaktır. Bu tarz davranışlara sapmadan hızlı kilo verme tekniklerinden faydalanarak zayıflama yolunu izlemelisiniz.

Şok diyet olarak nitelendirdiğimiz ve sitemizde de defalarca bahsetmiş olduğumuz, pek çok diyet listesi sizi depresyona sokmadan, bir an evvel zayıflamanızı sağlayacaktır. Hızla zayıflamanın artısı şudur; kişi daha çok motive olur ve diyetine daha çok sarılır. Zayıflama sürecinde hep bir yüksek morali olur. İşte bu nedenlerden ötürü zayıflamak isteyen insan ne kadar çabuk bu aşamaya gelirse kendisi ve sağlığı açısından da o kadar fayda sağlayacaktır. Peki hızlı zayıflama nasıl gerçekleşir?
* Lifli gıdalara yöneleceksiniz. Mesela içtiğiniz çorba lahana çorbası olmalı. Yediğiniz ekmek de kepek, çavdar ve tam buğday gibi lifli maddeler olmalı. Hatta tercih ettiğiniz meyvelerin bile lifli olmasına dikkat edeceksiniz.
* Bitki çayları tüketeceksiniz. Özellikle de yeşil çay, günde 3 – 4 fincan içmelisiniz. Bu çaylar metabolizmanızın çok hızlanmasını sağlayacaktır. Bu sayede çok daha kolay şekilde zayıflama sürecinin içine gireceksiniz.
* Yağlı olan tüm yiyecekleri hayatınızdan çıkartacaksınız. Kızartmalar, Fasd Woodlar vs…
* Günde en az 2.5 litre suyu her gün tüketeceksiniz. Bu sayede yemiş olduğunuz yiyecekler çok daha kolay bir şekilde sindirilecek ve böbrekleriniz daha hızlı çalışmaya başlayacaktır.
* Yapmış olduğunuz diyet kesinlikle 1000 kaloriyi geçmemelidir. 1000 kalorinin altında ki bir diyet vücutta şok etkisi yaratacağı için bir anda savunmasız bırakacaktır ve kilo verme sürecine çok daha hızlı bir şekilde girmiş olacaksınız.
* Spor ve Egzersiz: Hızlı kilo kaybetmenin vazgeçilmezidir egzersiz hareketleri. Ne kadar çok diyet yaparsanız yapın, eğer siz hakkı ile egzersiz hareketlerini yerine getirmiyorsanız hızlı bir şekilde kilo kaybetmeniz mümkün olmayacaktır.
cabuk-zayiflama
Yukarda saymış olduğumuz maddeler daha da çok arttırılabilir. Fakat burada temel olan zayıflamanın hızlı bir süreçte gerçekleşmesiyse diyeti, egzersizi, zayıflama çaylarını, suyu vs. hiçbirini diğerinden ayıramazsınız. Hepsi birbirinden önemlidir ve hepsini bir program dahilinde hayatınıza almak zorundasınız. Ben su içmiyorum, ben yeşil çay içemem, spor yapmayı sevmiyorum gibi söylemleri kullanma hakkına sahip değilsiniz. Önce kendinizi sonrada bedeninizi disiplin etmek zorundasınız. Bunu başarabilirsiniz, istediğiniz kiloyu olabildiğince çabuk verip kurtulursunuz. Ayrıca şunu da unutmayın ki ne kadar çabuk zayıflamaya başlarsanız o kadar çabuk şekilde motive olacaksınız ve diyetinize de daha pozitif yaklaşmaya başlayacaksınız. Bu sıralamış olduğumuz basit birkaç maddeyi uygulamak size ve hayatınıza mutluluk getirecektir. Kilo kontrolünün en kolay yolundan birisi bitkisel ürünler tercih etmektir.

 

Etiketler: , , 04 Mayıs 2016 / Diyet Programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları