Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Hızlı Zayıflama Yolları

Fazla kilolarından şikayetçi olan herkes bir an önce zayıflamak ve verdiği kiloları asla tekrar geri almak istememektedir. Bu yüzden kilolarından şikayetçi olan herkes hızlı zayıflama yollarını öğrenmek istemektedir. Diyet uzmanlarının önerdiği hızlı zayıflama yollarına bir bakacak olursak; her gün mutlaka en az yarım saat yürüyüş yapılmalıdır. Mümkünse her gün 10 dakika kadar ağırlıklar ile çalışılmalıdır. En ufak mesafeler için araç kullanmayın ya da asansör kullanılmamalıdır.

hizli-zayiflama-yollari-egzersizlerKahvaltı öğünü asla atlanmamalıdır. İki öğünün arasında eğer çok acıkılmış ise fındık ya da ceviz gibi tok tutucu fakat besleyici gıdalardan az miktarda alınabilir. Kadınlar adet günlerinden en az 2 hafta öncesinden egzersiz yapmaya başlamalıdır. Stresten uzak durulmalı ve sıkıntılı anlar bile olsa çikolatadan ya da tatlıdan uzak durulmalıdır. Proteini bol gıdalar ile beslenilmelidir. Egzersizlerde de kasları geliştirici olanlr seçilmelidir. Dengeli ve disiplinli bir şekilde öğünler ayarlanılmalıdır. Diyet içecek de olsa alkol ve kola gibi gazlı içeceklerden uzak durulmalıdır. Her gün yeşil çay içilmeye dikkat edilmelidir. Uyku da düzenli olmalıdır. her gün aynı saatlerde uyumaya dikkat edilmelidir. Bol bol su tüketilmeli ve yapılan diyet listesine en uygun yiyecekler tüketilmelidir. Alışverişe tok karınla gidilmelidir ve çıkmadan önce yapılacak listeye sadık kalınmalıdır. Alışveriş sırasında alınacak olan gıdaların üzerinde yazan kalori değerlerine dikkat edilmelidir. Evde cips, kola, çekirdek, hamburger gibi kilo aldırıcı ve aynı zamanda sağlıksız gıdalar bulundurulmamalıdır. Her gün en az iki defa az yağlı ya da yağsız süt ürünleri tüketilmelidir. Diyet içeriği olarak çiğnemesi zor olan gıdalar tercih edilmelidir. Lokmalar daha uzun süre çiğnenmeli ve yemek daha uzun sürede yenmelidir. Bu şekilde tokluk hissi daha çabuk gelecektir. Açlık hissedilmeye başlandığı zaman oyalanacak başka bir şeyler bulunmalıdır. Alkol alınmamalıdır. Uykudan en az üç saat öncesine kadar bir şey yenmemelidir.

 

Etiketler: , , , 04 Ekim 2013 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları