Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Kızılcık Sağlık Faydaları

Kızılcığın sağlığınız için yararları olduğunu biliyor muydunuz? aslında son zamanlarda keşfedilmiştir. Yani burada biz kızılcık, gıda koruyucu ve boya kumaşlarda olmak dışında sağlık yararlarından bahsetmek istiyorum. Kızılcık Yabanmersini ve yaban mersini ailesine aittir ve ılıman bölgelerde çoğunlukla, tırmanıcı sarmaşıklarda yetişen küçük bir meyvedir. Kızılcık suyu şekerli değildir bu çok fazla tartışıldı. Sağlığınız için kızılcık faydalarını aşağıda maddeler halinde listeliyoruz:

* Proantosiyanidinler
* NDM (diyaliz malzemesi)
* Antioksidanlar

Kızılcık Bu maddeleri içeren yararlı ve tedavi edici herhangi bir yan etkisi olmayan bir mevdir. Bu maddeler farklı hastalıklara karşı mücadelede etmektedirler.

Kızılcık küratif Yetkileri

* Bu meyve idrar yolu rahatsızlıkları, idrar yolu yapışmasını önlemek bakteri Proantosiyanidinler olarak bilinmektedir. Kızılcık en önemli sağlık yararı, idrar yolları rahatsızlıklarından sizi korumaktadır. İdrar yolu hastalıkları nedenleri E. coli bakterisini temizler. Bu nedenle bu bakterilerin ne bu konuda bu bakterilerin artık etkisi insan vücudu için idrar yolları ne mesane veya rahimi korumaktadır. Aynı zamanda kızılcık diş bakterisi veya mide astar hastalıklarından kurtarma gücene sahip olduğu keşfedilmiştir.
* Kızılcık aslında antioksidan fenoller ve sahip ortak kardiyovasküler hastalıklar ve ateroskleroz karşı insan vücudu savunur. Flavanoitler, antioksidanlar içeren bir meyvedir. Kızılcık kan pıhtılaşması gibi ve kalp krizini önlemektedir. Aynı şekilde vücut yardım ve ıspanak veya üzüm veya herhangi bir yeşil sebze gibi benzer besinleri vücut için sağlamaktadır. Kızılcık da mide, lenf veya akciğer Ülser ve tümörlerin büyümesini engeller.
Bu anti-kanserojen maddeleri ve kanser için yararlı bir besin maddesidir.
* Bu meyveler aynı zamanda, beyin ve genital yara iltihabı gibi hastalıklarada yararlı olmaktadır. Simpleks-2 virüsü, mücadele gibi güçlü bakteriler dışında zararlı virüslerdende bizi korur.
* Kızılcık sağlık için besleyicidir başlangıçta bir bakteri yok edici olduğuna inanılıyordu. C vitamini içeriri.
* Aynı zamanda kızılcık nörolojik hasarlarda yararlı olduğu keşfedilmiştir.
* Kızılcık bolca bulunur Quinic asit varlığı nedeniyle böbrek taşlarının gelişimini durdurmak için potansiyele sahiptir.
* Yaşlanma etkisinide azaltmakdırlar.

 

Etiketler: , , , 27 Eylül 2010 / Sağlık haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları