Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Lida

LİDA Zayıflama Hapı

Lida, Çin Halk Cumhuriyetinin güneyindeki Yunan eyaletinde uzun yıllar boyu yetiştirilen ve sürekli kullanılan, birçok derde şifalı bitkilerin birleştirilmesi ile oluşturulan %100 doğal bir üründür.

Lida nedir? Daha çok Uzak Doğu’da kullanılan lida, yemeklerdeki kullanımının yanı sıra zinde kalmak amacıyla da kullanılmaktadır. Yorgunluğa karşı özellikle etkisinin olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda zayıflama amaçlı da kullanılmaktadır. Şu an daha çok Amerika’da ve Uzak Doğu’da zayıflama amaçlı kullanılan besin takviyesi ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Lida, bitkisel bir ürün olması nedeniyle ilaç değildir. Özellikle Turunç Çiçeği karışımı olmak üzere 4 farklı bitkinin karışımından elde edilmiş olan sağlıklı bir üründür ve katkı maddesi içermediği için tamamen doğal bir üründür. Lida, iştah kapatan bir özelliğe de sahiptir ve tok tutar. Vücuttaki fazla yağların yakılmasına da olumlu etkileri olan lida zayıflamaya da yardımcıdır.

Lida sadece zayıflatmayla kalmayıp aynı zamanda vücutta enerji kayıplarını giderir ve vücuda zindelik verir, direnç kazandırır. İnsanın vücuduna verdiği zindelik sayesinde bitkinlikten, halsizlikten korur, günü daha enerjik ve dolayısıyla daha neşeli geçirmeye yardımcı olur. Böylece strese karşı da etkilidir.

Lida, Yunnan yosunu özü haricinde birçok meyvenin de özünü içerdiği için sağlıklı bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda zayıflatıcı etkiye de sahip olduğundan uzun yıllardır uzak doğuda sıklıkla kullanılmaktadır. Yosun kapsülü şeklinde üretilmiş olup kimyasal madde içermemektedir. Su ile birlikte kullanıldığında ise kısa sürede zayıflatıcı etkisini kısa sürede göstermektedir.

Çin’de yöresel yetişen bitkilerin günümüz teknolojisiyle işlenerek kapsül haline getirilmiş olan şu an Avrupa’da Amerika’da ve Çin’de en çok kullanılan zayıflama ürünleri arasında yer almaktadır. Tamamen bitkisel içerikli olan lidanın kullanımı son derece güvenli olup sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermemektedir.

orjinal-lida-resmiOrijinal Lida Zayıflama Hapı
Fazla kilolarından kurtulmak isteyen, yaza formda girmek isteyen ve bunu sporla, diyetle veya rejimle zayıflamayı tercih etmek yerine zayıflama haplarıyla yapmak isteyen kullanıcıların sağlıklarını tehlikeye atmamaları gerektiği için, orijinal zayıflama ürünü ile sahte ürünü en ince ayrıntısına kadar ayırt etmeleri gerekiyor. Peki Orjinal Lida zayıflama hapı sahtesinden nasıl ayırt edilir?
– İlk önce ürünü alacağınız yerin güvenilir bir mekan olup olmadığını kontrol edip emin olun.
– Daha sonra ürünün kutusun bakın. Mavi renkli ve üzerinde bayan resmi olmalı.
– Kutunun üzerinde bulunan bayan resminde ayrıntılar var birde. Bayanın eliyle gazete tutup vücudunu kapatması gerekiyor.
– Kutunun üzerinde bir barkot, son kullanma tarihi, ürün üretim tarihi ve ürünü üreten firmanın isminin yer alması gerekiyor.
– Kutunun üzerinde Çin dili kelimelere yer verilmiş. Bunlarda tamamsa diğer ince ayrıntılara devam ediyoruz.
– Kutunun üzerinde ki barkot her hangi bir ışıkta yeşil bir yansıma yapıyor.
– Kapsüllerin rengi de çok önemli. Orijinal ürünün kapsülünün dışı koyu yeşil ve açık yeşil olmak üzere iki renkten oluşuyor.
– Koyu yeşil ve açık yeşil renklerde de ince hususlar var. Koyu yeşil olan bölümde ürünü üreten firmanın bir amblemi, açık yeşil kısımda ise ürüne ait seri numarası yazıyor.
– Kapsülün içini açtığınızda dökülen tozun rengi bej yada kirli beyaz rengi olmalı. Bunların dışında ki renkler orijinal değil.
Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece orijinali ile sahtesini çok kolay ayırt edebilirsiniz. Sahte ürün aldığınızı fark ederseniz sakın kullanmayın. Çünkü bu sizin sağlığınızı bozabilir. Onu kullanmak yerine orijinali bulup kullanmaya özen gösterin. Çünkü bu sizin geleceğinize hitap edebilir.

Resmi Satış Sitesi: lidafit.net

 

Etiketler: , 27 Nisan 2013 / Zayıflama Hapı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları