Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Pepper Time

PEPPER TİME KULLANICI YORUMLARI

Filiz hanım pepper time hakkında diyor ki!

Ürün kullandım ve hiçbir yan etkisini görmedim. Ancak ürünü alırken aklıma birçok soru geldi, geldi gitti desem yalan olmaz. Sonuçta bu sağlık tehlikeye atılmaya gelmez. Bir hafta hiç etki görmedim ancak bu ürünü bıraktığım anlamını taşımaz. Kesinlikle bir gün bile saatini aksatmadan kullandım. Pepper time ürününü aldığım günden bugüne kadar ihmal ve aksatma yapmadan devam ettim. Benim bu dikkatli ve düzenli kullanmamın sonucunda ürün de bana yeşil ışık yaktı ve kilolarımda azalma gördüm.

pepper-time-zayiflayanlarHacı Ali Bey pepper time hakkında diyor ki!

Ürünü alıp kullanmaya başladığım ilk hafta içerisinde 2 kilo vermişim. Bu durum beni çok mutlu etti. Yemek yeme benim için bir dünya zevkiydi bu nedenden dolayı rejim konusunda hiç başarılı olamadım. Ancak pepper time ürünü benim bu yemek yeme alışkanlığınım gereğinden fazla alınmasını engelledi. Bu sayede kendimi tok hissederek hızlı kilo vermeye başladım. Açıkça söylemek gerekirse tokluk hissi yaşatmasaydı kesinlikle ürünü kullanma taraftarı olmazdım. Hem ürünü kullanıp hem de diyet yapmak hiç akıl işi değil. Fakat pepper time takviye ürünü kişileri kesinlikle tok tutuyor ve sağlıklı zayıflamanın nasıl gerçekleşmesi gerektiğini anlatıyor.

Sude hanım pepper time hakkında diyor ki!

20 yaşındayım ve 70 kilodayım. Regl dönemimin düzene girmemesinden dolayı çok kilo alıyorum ve kilolarımdan bir türlü kurtulamıyordum. Ta ki pepper time takviye ürününü alana kadar. Kullanmaya başladığım ilk haftalar da kilo vermeye başladım. Zaten 20 kilo kadar bir fazlam vardı. İki kutu kullanarak 20 kilo verdim. Ancak ürünün kullanım aşaması oldukça mühimdir. pepper time ürünü mümkün olduğunca çok dikkatli ve bol su ile tüketilerek kullanılmalıdır. Bu ürünü kilo sorunu yaşayan herkese ısrarla ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Ürün hakkında düşünçelerini ve pepper time yorumlarınızı bu konu başlığı altına yapabilirsiniz.

 

Etiketler: , , 28 Mayıs 2013 / Zayıflama Hapı

2 Yorum - Pepper Time

  1. kubra / 12 Haziran 2014

    ya bi sorum olacak bunu almadan önce fx 15 kullanıyordum. fx 15 1 ayda 3 kilo verdirdi daha sonra new fx15 aldım bi tabletini bitirdim bunu aldım faydasını görür müyüm aaba bi yan etkisi falan ola bilir mi?çouğum yok ilerde cocuğum olunca ona bi zararı olur mu? bir de sabahları pepper time kullansam akşamları new fx15 kullansam bi sorun olur mu cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür edrim..

    • admin / 05 Temmuz 2014

      Umarım fayda görürsünüz, yan etki kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama doğal olarak fx15de herhangi bir yan etki görmediyseniz bu üründe de yan etki göreceğinizi sanmam. Hangi ürüne başladıysanız o ürünle devam ediniz. Kesinlikle karıştırmayınız. Ayrıca bebek düşünüyorsanız kesinlikle zayıflama haplarından uzak durunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları