Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Sarımsak Çayı

Ender Saraç Zayıflama Çayı
Son yılların trendi olan bir çay, sarımsak çayı… Sarımsağın çayı da olurmuş ve de çok faydalı olurmuş. Diyet yapan insanlardan, hem dünyadaki hem de ülkemizdeki birçok ünlüden sarımsak çayını sıkça duyar olduk. Peki nedir bu sarımsak çayı, kimler, ne için öneriyor?

sarimsak-cayi-ender-saracSarımsak çayı içerisinde barındırdığı etken maddelerden ve doğal bitkilerden dolayı kilo vermeyi hızlandırıyor. Gün içinde alınan kaloriyi dengeliyor, bağırsakları hızlandırıyor. Bunun yanında içindeki zencefilden dolayı da bağışıklık sistemini güçlendirici, insanları yatıştırıcı, sakinleştirici bir etkiye sahip. Ayrıca zencefilin kolestrolü düşürücü etkisi de unutulmamalıdır. Zencefil ve sarımsağın yanında diğer bitkilerle de zenginleştirilen sarımsak çayı diyet ve beslenme uzmanlarının gözdesi durumunda.

Diyet ve beslenme uzmanları sarımsak çayını destek ürün olarak danışanlarına tavsiye etmektedirler. Ender Saraç da katıldığı birçok programda sarımsak çayının öneminden bahsederken, sarımsak çayı tarifleri de vermekte. Ender Saraç ‘a göre sarımsak çayı günde 2 kez, sabah ve akşam olmak üzere büyük bir fincan içilmeli. Ama Ender Saraç’ın bir uyarısı var, tam etki etmesi için ne açken ne de tokken tüketilmeli. Ender Saraç bitki çayı, vücuttan ödem attırıcı, bölgesel zayıflamaya yardımcı, sindirim sistemini hızlandırıcı bir etkiye sahip. Sadece zayıflamaya değil Ender Saraç sarımsak çayı aynı zamanda karaciğer hastalıklarına ve diyabete iyi geliyor. Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini hemen hemen yok ediyor.

Merak edilenler sarımsak çayı içenlerin yorumlarında tartışılıyor.

 

Etiketler: , , , 10 Mart 2014 / Zayıflama Çayları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları