Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Zayıflama Diyeti Ender Saraç

Kilolardan kurtulmanın belki de en zor yanı bu süreçte sabır göstermemektir. Kilo fazlası olan kişiler diyet e egzersize başladıktan bir iki gün içerisinde hemen kilo vermeyi beklemektedirler. Uzun vadede alınan kiloların maalesef 1-2 gün içerisinde verilmesi mümkün değildir. Fakat bu durumu bilmeyen özellikle 10 ve üzeri kilo fazlasına sahip kişiler 2 gün hiçbirşey yemezler ise bu kiloların bir kısmını atacaklarını düşünmektedirler.

Son dönemde Türk kadınları arasında revaçta olanbirzayıflama diyeti Ender Saraçtarafından hazırlanmış olup sadece kilo vermeyi değil vücutta oluşan toksinlerden kurtulmayı da hedeflemektedir. Bu zayıflama diyeti Ender Saraç tarafından lahana sebzesinin vücut toksinlerini atma özelliği temel alınarak hazırlanmıştır. Bu diyette lahana suyundan faydalanacak şekilde tüketilmelidir. Lahana suyunu şu şekilde hazırlamalısınız: Yaklaşık 500-600 mililitre suya 5 tane lahana yaprağını (beyaz lahana) atıp sekiz dakika kadar kaynatınız. Elde ettiğiniz lahana ait suyunu başka bir tencereye ya da şişelere doldurunuz. Bu şekilde haftada 5 gün yemek önceleri ve sabah kalktığınızda 100-150 mililitre içebilirsiniz. 1 Hafta sonra diyetin her günü tüketilmelidir. Üçüncü haftaya geldiğinizde iki günde bir içmelisiniz.
Dördüncü hafta ise üç günde bir tüketmelisiniz. Daha sonraki haftalarda ise gün sayısını 1 arttırarak içmeye çalışınız. 7. Haftaya geldiğinizde eğer spor ya da egzersiz yapmak için vakit ayırabilirseniz, bu programın etkilerini daha kısa sürede ve gözle görülür şekilde anlayabilirsiniz. Yapılacak olan sporlar içerisinden yüzme öncelikli olarak tercih sebebi olmalıdır. Bu zayıflama diyeti Ender Saraçtarafından hazırlamış olup oldukça uygulanabilir bir diyettir.

Kokusu nedeniyle çok fazla tercih edilmeyen lahana şifa alınan bitkiler arasında ön sıralarda yer almaktadır. Lahana bitkisi kilo verdirme, yağ yakma özelliklerinin yanı sıra vücuttaki toksinleri uzaklaştırmaya yardımcı özelliği sayesinde, tükettiğimiz besinler arasından eksik edilmemesi gerekmektedir.

 

Etiketler: , , , , 28 Mayıs 2013 / Diyet Programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları