Fx15

 
Fx15 Manset 1Fx15 Manset 2Fx15 Manset 3Fx15 Manset 4Fx15 Manset 5Fx15 Manset 6Fx15 Manset 7
 
 
 

Kategori: Diyet Programı

04 Mayıs 2016 / Diyet Programı

Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Hızlı kilo verme
Zayıflama düşüncesi insanı bazen çıkmaz yollara sokar. Her haftanın başında başlayıp, haftanın sonu gelmeden son bulan diyetler insan ömründe çöküş ve depresyonlara yol açar. İnsanların sağlıklı bir hayat sürebilmesi, fazla kilolarından kurtulmaktan geçer. Fakat bu kilolardan kurtulma yolunda depresyona girilmesi veya bedenin zarar görmesi, hırpalanması kesinlikle doğru davranış şekilleri olmayacaktır. Bu tarz davranışlara sapmadan hızlı kilo verme tekniklerinden faydalanarak zayıflama yolunu izlemelisiniz.

Etiketler: , ,

Devamı

 
04 Temmuz 2015 / Diyet Programı

Dukan Diyeti ile Zayıflama Evreleri

Dukan Diyeti Nasıl Yapılır
Son yılların belki de en popüler zayıflama programı Dukan diyeti olarak bilinen programdır. Çok ünlü bir diyetisyen olan Fransız asıllı Dr. Dukanın zayıflama programı olarak bir anda tüm dünyaya yayılan ve kilo veremeyen insanlar için yeni bir umut ışığı olan bir beslenme şeklidir. Bu zayıflama programını diğerlerinden ayıran en önemli özelliği evrelerinin olmasıdır. Zayıflamaya çalışan insanlar bilirler kilo vermeye başladıktan sonra bazen kilo verişiniz durur, bazen hızlanır vs derken, birçok farklı durumla karşılaşırsınız. İşte doktor Dukan bu evreleri göz önüne alarak 4 farklı evreden oluşan bir program hazırlamıştır. Şimdi size Dukan Diyeti Evleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Etiketler: , , ,

Devamı

 
03 Aralık 2014 / Diyet Programı

Basen Eritme

Türk kadınının tipik vücut tipi Armut’tur. Her ne kadar bu durumdan hepimiz rahatsız olsak da genetiğimiz gereği kalça ve basen bölgelerimizde bir yuvarlaklık ve dışa doğru çıkıntı mevcuttur. İşin kötü yani ne yesek sanki buralara yarar ve yediğimiz her şeyden sonra bu bölgelerimiz kilo alır. Bu insanın canını çok sıkan bir durum olsa da genetiksel bir faktör olduğu içinde çok fazla önüne geçilemez.
Hepimizin tek arzusu vardır 90-60-90 ölçülerinde herkesin gıpta ile baktığı bir bedene sahip olmaktır. Fakat bir türlü bu ölçüleri yakalayamayız. Genelde de belden aşağı bacağa kadar inen bölgemizde ki yağlanma hep kilo sorunu olarak karşımıza çıkmıştır.

Etiketler: , ,

Devamı

 
31 Ekim 2014 / Diyet Programı, Zayıflama Çayları

Doğal Zayıflama Çayı Tarifi

Doğal zayıflama çayı tariflerine bir örnek vermek gerekirse, kullanılan malzemeler, 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa ve 30 gram mısır püskülü bir litre su içerisine eklenerek 10 dakika kaynatılır ve soğuması beklenir. Karışım soğuduktan sonra süzülür. Karışımın içerisine bal ya da limon konulabilir. Karışım hazırlandıktan sonra aynı gün içerisinde bitirilmesi gerekmektedir. İstenildiği takdirde içerisine kiraz sapı da eklenebilir. Doğal zayıflama çayı tariflerine başka bir örnek isen Taylan Kümelinin zayıflama çayı tarifidir.

Etiketler: , ,

Devamı

 
18 Ekim 2013 / Diyet Programı

5 Günde Zayıflatan Diyet

5 günde zayıflatan diyet listesi, verilen kiloların kalıcı bir şekilde olması için uyulması gereken bazı noktaları da barındırmaktadır. Bu diyet ile birlikte beslenme şekli biraz daha düzenli hale gelir ve sonrasında bu şekilde düzenli ve dengeli beslenme bir yaşam tarzı haline gelmelidir. Yani diyeti uygulamakta asıl amaç bu olmalıdır. 5 günde zayıflatan diyetin öğünleri ara öğünlere bölerek de kullanılabilir. Yani aç kalmadan uygulamak mümkündür.

Etiketler: , ,

Devamı

 
5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
 

 
 
fx15 ufak logo

© 2010 Fx15 - Orjinal fx15 zayıflama hapı bilgi ve Türkiye resmi satış sitesi.

Fx15 bitkisel zayiflama cozumu...

fx15 siparis

Fx15 ile saglikli bir bicimde zayiflayabilirsiniz.
%100 Orjinal ve bandrollu zayiflama hapi.

 
 
 

Sık Sorulan Sorular | Teslimat Şartları